Leden 2012

28.1.12

28. ledna 2012 v 18:28 | Nellie Caddy Dots |  Diary
Tak jsem se rozhodla, že vás po X týdnech obštastním novým článkem ;D Jójo, určitě jste si všimli, že blog už pro mě absolutně není priorita, ani úžasná výplň volného času, jehož nemám tolik, kolik bych chtěla. To, že mi klesá návštěvnost, že možná jednoho dne mi tu bude blikat číslo 0 vím a uvědomuju si to moc dobře :D A vůbec mi to nevadí, nemusíte mě na něco takového upozorňovat. Pololetí (skoro) za námi ... tak doufám, že máte lepší známky než já ;D I když jsou mnohem MNOHEM lepší než v loňských pololetích, pořád to není to, co bych chtěla. Ale to, co bych chtěla nepřijde, na to jsem moc líná ;D Jsou lepší věci než škola. 4ka z fyziky, kterou nebudu potřebovat a je mi jen na obtíž, mě netrápí. Že mluvím zas jen o škole? Oh ano, já tu totiž nebudu a nechci psát moje soukromé věci :D Maximálně tak hodně zdaleka ... ;)
Že nepíšu na blog je taky i tím, že nemám a nevím CO psát. Možná se mi ta chuť vrátí, až toho času zase budu mít víc :D Třeba o prázdninách v létě, takže v nejbližší době to vážně nehrozí. Takže vy můžete v klidu žít dál i mez mého blogu :)

Nellie : Bez názvu

2. ledna 2012 v 16:12 | Nellie Caddy Dots |  Photos
...
Vím, že na ten blog zase kašlu, ale co se dá dělat :)
Přidávám fotky, jsou z konce srpna. Prázdniny utekly jako něco, do školy se mi absolutně nechce - tenhle měsíc bude dost hnusnej :/
...