Prosinec 2011


8.12.11

8. prosince 2011 v 18:40 | Nellie Caddy Dots |  Diary
Rihanna! Rihanna! Rihanna! Rihanna! Rihanna!
Takže asi tak :) Jsem hotová - unavená, všechno mě bolí. Ruce, nohy, záda. Cesta vlakem zpátky mi taky moc nepřidala :D Cesty zpátky domů jsou prostě hrozný! :/ Ale stálo to za to! Zopakovala bych si to ještě tolikrát! Jen mě mrzí, že jsme to s Aničkou nevychytaly dřív a neměly jsme lístky k pódiu - zatracená chyba!
Dneska, než jsem odjela, jsme šly ještě mrknout do Harfy, takže jsem si konečně koupila kabát kterej se mi líbil a nebyl předraženej! Zázrak :D
Dovolím si říct, že mám celý koncert nahraný. Ale kvalita jakože nic moc. Jestli ovšem chcete, naházím to na youtube, abyste to viděli z "mého" pohledu. A kdo má nějaké otázky, ať se ptá ;)

Otázky&Odpovědi 3.1

6. prosince 2011 v 16:23 | Nellie Caddy Dots |  Otázky&Odpovědi
...
Najdete zde odpovědi na vaše "zvídavé" (kolikrát trapné a ubohé) dotazy. Kdo se neptal doufám, že ho aspoň (opět) pobavím. ;)
...
Andy=)
Ahoj chtěla jsem se tě zeptat jakou používáš řasenku a co děláš se svými řasami, že je máš tak krásně černé a dlouhé :) díky za odpověď
- Ahoj. Měla jsem Magnum od Dermacolu (snad dva roky jsem ji používala), teď mám řasenku od s-he XXL extension a nemůžu si jí vynachválit, za tu cenu (125,- zhruba). Jinak s řasami nedělám vůbec nic :)

Pink - Tiramissu
Proč jsi tak hloupá?
- Hloupá si ty - Nedokážeš pochopit moji úroveň inteligence ;) (;DDDD)

-Majísek-
Ahoj nevim kde ti mám psát ty otázky tak to píšu tady co říkaš na lidi kteří na tebe tvoří Fake a jaky máš vlastně FB?
- Neříkám snad radši nic. :) Jinak FB mám v horním boxu.

Změny

4. prosince 2011 v 18:48 | Nellie Caddy Dots |  Odpad
...
No takže si můžete všimnout změn na blogu. Nový design, překopala jsem rubriky (některé jsem skryla - neznamená to ale, že do nich nebudu přispívat). Něco odstranila úplně (otázky do videorozhovoru - je jich tam moc, je v tom bordel), ale většinu ponechala. Více méně se v tom budu pořád hrabat, ale prozatím to nechám tak, jak to je. Pokusím se ten blog zas uvést do "starých kolejí" s něčím novým. Články každý den - ne. Ale budu si spíš pohrávat s kvalitou článků. Jeden za tři-čtyři dny podle mě bude ideální. Návštěvnost sice klesla (tak o 150 lidí), ale to je zasloužené.
Takže doufám, že budete spokojení. Můžete projevit svůj názor ;)
...

2.12.11

2. prosince 2011 v 21:26 | Nellie Caddy Dots |  Diary
Omg, já už za tu dobu i zapomněla, jak jsem ten deník dělala, sakra! :D
Chápete prosinec bez sněhu? Já ne! Loni byl, to vím dost jistě ... sakra sakra, já chci sníh :D Jsem naladěná na vlnu Rihanny, však mě to už ve středu čeká ♥
Jak se mám? Skvěle ... :) Fakt, líp to snad ani nejde (možná, kdyby se zrušila fyzika a chemie a víkend měl 5 dní). Taky mám novej mobil, ten starej neunesl moji váhu ;D Tzn.- rozsedla jsem si display. No co. Nokia E7 je moje :) Jinak nevím, co bych vám měla říkat. Blog bude oslavovat druhý rok, jupíí ;DD To je radosti, no. Ptáte se na dost věcí no. S blogem končit nebudu a jestli budu natáčet videa? Kdo ví. Můj denní plán je asi takovýhle : vstát v šest, po půl osmý do školy, průměrně po třetí hodině návrat domů, to často lehnu a usnu :D Vstanu někdy v šest, jdu sem, v sedm koupelna, v osm zpátky (plus mínus něco mezi tím), pak škola a spát tak kolem půlnoci. Skoro se 100% pravidelností ;D Ke konci (pracovního) týdne jsem už vážně skoro mrtvá. Příští týdny budou perné. Příští týden se sice učím jen PO a PÁ, jenomže potom ... :D Snad to už uteče. A Vánoce? Na ty se vůbec netěším :) Snad bude Silvestr lepší a snad dostanu i opravdovou novoroční pusu ;D (doufám, že zcela jistě, protože si ten dotyčný určitě přečte :P ).
Nooo, tak já se budu loučit, zamířím do koupelny, hodím na "xicht" nějakoou masku ;D A ... usnu ve vaně :D To snad ne. No nic, mějte se hezky, snad se zas ozvu :)