Červenec 2011

Nellie : Mix

31. července 2011 v 19:01 | Nellie Caddy Dots |  Photos
Tak vám sem házím fotky, aby to tu nebylo tak tichý :D Jinak nevím co mám říkat no ... :)

KOMENTUJTE :)
Haha ty odrosty byly vážně skvělý. A ty ulámaný vlasy :-X :D

27.7.11

27. července 2011 v 21:34 | Nellie Caddy Dots |  Diary
Tak jsem se rozhodla, že vám sem fotky z naší "akcičky" dávat nebudu. Jsou totiž dost nevhodné. Na každé buď držím flašku nebo mám pitomej výraz a nebo tam jsou lidé, kteří by si zřejmě nepřáli tu být zveřejněni. Ovšem :D Stálo to za to, to vám povím. No a asi jste si všimli, že jsem zadaná, haha :P Vyšlo to ;) Jsem teď nehorázně happy :P Dneska jsme byly s holkama zas fotit - na nádraží. Fotky jsou docela fajn, ochutnávka níže. Jinak v sobotu se koná další akce, tentokrát jsme se shodli, že jedeme ve vodce, ale pšt, že :D:D A půlka prázdnin za námi skoro. V pondělí do Prahy, ale jen na den :) No nic, já se loučím ;)
HAHA a více co? Prdím na to :D Fotky z akcí vám sem naházím, ať vidíme, jak se MY dokážeme bavit :) A ať mají paparazzi blogy co probírat ;)

Otázky&Odpovědi 2.8

25. července 2011 v 15:00 | Nellie Caddy Dots |  Otázky&Odpovědi
Poslední dobou tak nějak nemám na blog co psát. Mohla bych psát deník - donekonečna, ale vím, že to mnohé z vás nebaví :D Proto dávám Otázky a Odpovědi, na deník se těšte v průběhu dne, až dostanu zpátky paměťovku a přidám vám sem fotky ze soboty :)

Adka
co si myslis když si někdo dává tvé fotky do profilu ???
- No, že jako celkem trapas :D

ŽaniEs
ahoj:) héy nechceš tady dát neco jak si natupírova t natočit neb tk neco vlasy?:P bylo by to fájn:)) a jinak furt si me přídávaj tvoje faky!:D teda jestli to nejsi ty:D kdyžtak mi napiš do zpráv že to jsi ty:D..ŽaniEs S..
- Já si vlasy netupíruju, ani nenatáčím :) Ale jako jak na to, to bych teoreticky mohla. Jinak já to opravdu nejsem :D

Podle Nellie : Kabelka s kůží

22. července 2011 v 0:20 | Nellie Caddy Dots |  Oblečení podle mě
Kdo vám jde fotit kabelku o půlnoci, no? :D Já! Jelikož jsem o půl šesté vypadla z domu a vrátila se něco málo před půl jedenáctou, vážně jsem neměla čas :) Haha, dnešní den se opět vyvedl a komu vadí déšť? Nám ne! :P
Užívejte kabelky, jsem z ní vážně happy! :)


20.7.11

20. července 2011 v 23:44 | Nellie Caddy Dots |  Diary

Ježiš ... to nový vkládání obrázků mě teda vytáčí! No nic. Popis dnů minulých? V neděli jsme se sestřenkou zavítaly na koupálko. Absolutně nevim, ale kdyby bylo hezky, jsem tam teď snad každej den, asi mě chytlo cosi z dětství :D Poštípali mě mravenci, místo opálení jsem byla opět červená (jako vždy, zajisté), jinak fajn :D Hahá, jinak se mi daří :) Včerejšek byl pěknej, fakt dost :D :) A dneska jsem seděla celý den doma. To je teprve po druhý za prázdniny, ale stejně venku nic moc a já byla doma ráda. Tak jsem pekla (haha a sežeru to zas sama a budu tlustá! :D), koukala na Sex ve městě, užila si úžasnou koupel a chystám se směr postel. Zítra vám teda asi vyfotím tu kabelku, o kterou mi stále píšete :P Mějte se ;)
<< Doporučuji shlédnout! :) Pište komentáře

(11.7. 2011 - 17.7. 2011)

19. července 2011 v 13:02 | Nellie Caddy Dots |  Návštěvnost
Návštěvnost za minulý týden (11.7. 2011 - 17.7. 2011) je:
Pondělí: 563
Úterý: 516
Středa: 529
Čtvrtek: 576
Pátek: 551
Sobota: 526
Neděle: 536

Celkem: 3797

Nellie : Venku part II.

18. července 2011 v 15:15 | Nellie Caddy Dots |  Photos

Nebojte, já kritiku snesu. Pokud to už ale překračuje určitou mez a přechází v nadávky a urážky, tak je mi líto - blokuji komentáře ;)

16.7.11

16. července 2011 v 22:42 | Nellie Caddy Dots |  Diary


Takže píšu :) Mám popsat včerejšek? Ok :) Vstávala jsem v sedm hodin, namalovala, oblíkla, najedla se, chvilku poseděla na fejsu a vyrazila na námko, kde jsem měla sraz s holkama. Potom, co jsme se sešly jsme vyrazily směr dům našeho kamaráda (kamarádů - bratři :D) u konce města. Mají pole s česnekem, tak nás čekala prácička :D Je to fakt něco hroznýho (teď mi pište, jaká jsem rozmazlená bárbínka ;)) odřezávat ty kořeny a čistit to. :D Ve dvanáct jsme odcházeli - oběd čekal. Násilím (v náručí!) mě odnesl až k nim domů :D Fakt jsem tam nechtěla, chtěla jsem se jít najíst domů. No, tam nás jejich mamka přecpala (ó, hubnout nehodlám), pak jsme chvilku koukali na film a pak nás čekal zas česnek až do půl sedmý :D Domů jsem došla skoro v sedm i s česnekem, po kterým smrdím snad i teď. :D Honem se upravit a o půl devátý směr námko a zábava u nás. Tam jsem nakonec došla až v jedenáct?? :) Prostě, nechci to tu rozebírat, ale snad se na mě usmálo štěstí ohledně kluků a tak ... uvidím, jak to bude, včera to vypadalo pěkně :) Po pěkném rozloučení s mým pánským doprovodem mě čekaly ty 4 patra nahoru :D Doma jsem byla nějak před jednou. Vzala jsem si ledový kafe (ano, v jednu v noci) a byla tady. Pak jsem se šla umýt a hotová lehla a usnula. Vstala jsem ve dvanáct a celý den se nic moc nedělo. Náš plán padnul, tak jsme jen zašly s holkama na kafe, se sestřenkou jsem si dala fondue a pak jsme se šly projít po městě. Teď jsem tady, krásně jsem se najedla (poserte se ;D) a piju tu Staropramen lemon, zkuste, je to fakt dobrý :P :D Už mě čeká jen sprcha a zítra? Kdo ví ... :) Dobrou noc

Selena Gomez & The Scene - Love You Like A Love Song

16. července 2011 v 1:17 | Nellie Caddy Dots |  Oblíbené písničky


Zamilovala jsem se do tý písničky, co víc říct :) Ten text a tak. A taky se omlouvám, že jsem nenapsala nic zajímavého, celý den jsem nebyla doma a před chvílí sem došla, více se dozvíte v průběhu dne :)Nellie : Venku part I.

14. července 2011 v 0:50 | Nellie Caddy Dots |  Photos


Takže přidávám zase nějaké fotky. První je ještě focená doma, ostatní pochází z venkovního prostředí. Jsou celkem povedé (teď se fejky pomějou), posuďte sami. Mimochodem - na vaše kecy o tom, jak jsem tlustá, vážně nejsem zvědavá ;)