Duben 2011

Články NEBUDOU

29. dubna 2011 v 20:46 | Nellie Caddy Dots
... na dobu neurčitou. Krásně jsem si plánovala pro vás zase něco pro zpestření a nefunguje mi notebook. Neustále dokola se restartvovává. Takže jestli se s tím nic neudělá, přišla jsem o úplně všechny fotky ... jsem z toho fakt na prášky. Tím pádem ani nebudou články - nemám Photoshop, nemám nic.
Skvěle mi začal víkend :( Mám toho už dost teď .... tak se mějte, ozvu se co nejdřív to půjde :(

28.4.11

28. dubna 2011 v 16:51 | Nellie Caddy Dots |  Diary


Tolik hodin? Nechápu :D A to jsem toho ještě tooooolik neudělala. Čeká mě zeměpis, "procházka", a pak ještě knížka. Potřebuju ze zemáku dostat nejhůř za dvě, ale jako nevim. Učitelka dává úplně pitomý testy a ještě si děláme zápisky tim stylem, že jsou 4 skupiny, každá jedno téma, který zpracuje, předvede ostatním a to co nenajde, neřekne nám a je v písemce = máme smůlu. Fakt trošku na hlavu :D
Co plánujete na víkend, na sobotu? Já vím, že nevím :D Teda, plán už je zhotoven, jde o to, ho uskutečnit. Musíme se domluvit.
Dneska si jdu hezky z těláku a chytne mě přeháňka - spíš bouřka. Ale pršelo jen pár minut (spíš sekund). Nenaštvalo by vás to?! :D Mě jo ...
Třetí odpoledne, co jsem doma sama, pohoda. :P No tak já se loučím, půjdu se podívat na ten zemák, mějte se :)

Nellie : Já? Asi to tak bude ...

26. dubna 2011 v 21:11 | Nellie Caddy Dots |  Photos


Och ano, fotky to jsou starší. Z února. Ale to nevadí, proč je sem nehodit? Díky nim si pamatuju, co se jaký den odehrálo :)Jo ... Byla zima a já si musím jí v kraťáskách :P

(18.4. 2011 - 24.4. 2011)

26. dubna 2011 v 14:52 | Nellie Caddy Dots |  Návštěvnost
Návštěvnost za minulý týden (18.4. 2011 - 24.4. 2011) je:
Pondělí: 603
Úterý: 646
Středa: 672
Čtvrtek: 830
Pátek: 765
Sobota: 773
Neděle: 785

Celkem: 5074

25.4.11

25. dubna 2011 v 10:37 | Nellie Caddy Dots |  Diary


Taky nemáte rádi Velikonoce jako já? Jestli jo, zvědněte packu ... Fajn, to asi nepůjde :D No nic. Jako konec volna, je to v háji. Do školy se mi nechce ani trochu, ale tenhle týden by měl být teoreticky v klidu. Včerejšek byl tragickej - chtělo se mi hrozně spát a odpoledne mi bylo tak hrozně špatně :D Ne, sobotní noc za to fakt nemůže, ta může jen za to, že jsem byla ospalá. Nevím čím to :/ Ale už je to v pohodě :) A do detailů tady nic rozebírat nehodlám, ani kdybyste mě chtěli zabít.
Ještě tenhle týden a je tu květen a to znamená - už jen dva měsíce školy. No já se tak těším na ty prázdniny, že to snad není ani možný :D Dala bych cokoliv, aby byly už teď. Chm, jo a mám ve vlasech zase růžovou :) Tak a teď končím, tak si užijte ještě dnešek a přežijte zítra školu, mějte se ;)


New design

24. dubna 2011 v 14:05 | Nellie Caddy Dots |  Odpad

Pro tentokrát jsem se rozhodla použít tmavé barvy. Design je opět jednoduchý, ale tak se mi to líbí. Žádné zbytečné složitosti - k čemu taky? Těch si užívám v životě dost :)
Vaše názory? :)


Videorozhovor 3.1

22. dubna 2011 v 11:57 | Nellie Caddy Dots |  Videorozhovory

Včera večer jste chtěli, abycho ho natočila, tak je tady! :)
Otázky můžete pokládat SEM21.4.11

21. dubna 2011 v 21:32 | Nellie Caddy Dots |  Diary


Dnešek byl ve znamená návštěvy zubařky. Mrkla mi na zuby, řekla, že jsem výjimka, protože nemám ani jednu plombu a zuby naprosto v pořádku. Takže v pohodě :) Nooo a navečer jsme opět vyrazili "do terénu". :D Celkem sranda - opět, jinak to snad ani nejde. Doma mám už růžovou barvu, takže pokud bude čas, zítra mi jde na vlasy :P Jen ještě vymyslet do kterých míst. Přemýšlím, jestli mám ještě dneska točit videorozhovor. Moc se mi nechce, mám toho plné zuby a chce se mi spát, ale jak chcete. :) První den volna fuč ... :)
× Focení

21. dubna 2011 v 15:05 | Nellie Caddy Dots |  Mnou foceno

Často teď beru ven foťák, protože je tam krásně (dneska taky). Díky tomu nemám na blog moc času, tak se nezlobte.
Přikládám ale dvě nové fotky, co jsem nedávno fotila. Doufám, že se budou líbit :)

V plné velikosti zde.


V plné velikosti zde.

18.4.11

18. dubna 2011 v 21:04 | Nellie Caddy Dots |  Diary


Ahoj :) Dnešek docela v pohodě den, až na tu němčinu. Fakt Bůh neexistuje, věřte mi! :D Ať jsem se modlila jak jsem chtěla, stejně vytáhla zrovna mě! Ale mohlo to bejt i horší a aspoň to mám za sebou. Do čtyř jsem to v pohodě vydržela, v šest jsme šli ven a v osm jsem se vrátila. Teď koukám na SuperStar - vypadnutí Celeste jsem předpokládala. Piňáka jsem předpokládala též :) Takže fajn. Až SS skončí, jdu se koupat a pak hurá na matiku :) Naštěstí do konce roku už jen geometrie, takže v pohodě. Zítra jdu naposled, ve středu mě čeká návštěva na alergologii. Už jsem návštěvu 2x odložila, takže teď už fakt musím. Aspoň se zas projdu po Litomyšli :)
Zítra hlásí ještě lépe než dnes a já mám školu jen do dvou - jupí! Celý den venku :) Oh yes. Tyhle "prázdniny" si zase užijem :) Tak se mějte, zítra asi natočím videorozhovor.
Dobrou noc :)

A outfit dneška: